+48 512 386 806

Galeria oknem artystycznych dusz

Nasza Galeria istniej już od 2010 r. Początkowo zlokalizowana była w Centrum Kultury i Rozrywki Gdynia Waterfront przy ul. Waszyngtona 21, w tym roku przenieśliśmy się na ulicę Starowiejską 33. Mamy nadzieję, że tutaj będziemy bardzie widoczni i rozpoznawalni.

Nasza Galeria sztuki jest miejscem, gdzie spotykają się artystyczne dusze w świecie realnym...

Galeria PS... to miejsce, gdzie spotyka się: klasyka z awangardą, młodość z doświadczeniem - jednym słowem świat artystów.

Od 2010 r. Galeria PS dała się klientom poznać, jako miejsce, w którym króluje wysmakowane malarstwo, a także profesjonalna informacja o twórcach, ich artystycznym warsztacie i dokonaniach.
Poza już uznanymi postaciami Świata artystycznego, zapraszamy do współpracy również malarzy młodego pokolenia, nierzadko z dużymi sukcesami już na progu drogi artystycznej. W Galerii spotyka się klasyka z awangardą, młodość z doświadczeniem …jednym słowem ŚWIAT w każdej jego odsłonie przeniesiony na płótno, papier, dyktę…zamknięty w ceramice, porcelanie, drewnie, mosiądzu.
Szczególną wagę przywiązujemy do autentycznej wartości artystycznej prezentowanych przedmiotów klamrą spinającą tak szeroką tematykę,jest biżuteria autorska, którą tworzymy od trzydziestu lat z tą samą pasją i radością.

PS Jadwiga Szymańska